top of page
Недавние посты

Міжнародний день толерантності

  • dnz30sumy
  • 16 лист. 2020 р.
  • Читати 1 хв





«Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю»

Григорій Сковорода


16 листопада 1995 року держави – члени ЮНЕСКО прийняли декларацію принципів толерантності, яка проголосила, що всі люди по своїй природі різні, але рівні в своїх правах.

Перед усім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда та поцінування прав та свобод людини. Толерантність означає активну позицію людини, а не пасивно-терпиме ставлення до навколишніх подій. Тобто толерантна людина не повинна бути терпима до всього, наприклад до порушення прав людини чи маніпуляцій та спекуляцій. Те що порушує загальнолюдську мораль не повинно сприйматись толерантно.

Толерантність – це слово яке ввібрало в себе декілька понять: ставлення до себе, до людей, до світу, спілкування з людьми та світом. І все це з добром, любов’ю та терпимістю.

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантностісприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

 
 
 

コメント


Архив
bottom of page